Předchozí stránka
 1. Hlavní stránka|
 2. Služba e-Rezervace Promod

e-rezervace

Rezervujte na Promod.cz

 • PRAKTICKY & JEDNODUŠE

  Rezervujte vybraný produkt zdarma pomocí několika kliknutí přes počítač, mobilní telefon nebo tablet a vyberte si jeden z butiků, do kterého si ho přijdete vyzkoušet.

 • RYCHLE

  Velice rychle dostanete sms nebo e-mail s potvrzením, že je Vámi vybraný produkt připraven k vyzkoušení ve vašem butiku.

 • BEZ NUTNOSTI NÁKUPU

  Ve chvíli, kdy budete v butiku, se můžete rozhodnout, že Vámi zvolený produkt je tím pravým, nebo si můžete vybrat jiný. Rezervovat si můžete 2 produkty a máte 3 dny na návštěvu Vašeho butiku a vyzkoušení rezervovaného produktu. Členové věrnostního programu mohou rezervovat až 3 produkty po dobu 3 dní.

**Služba je dostupná na Promod.cz po přihlášení do profilu nebo jeho vytvoření. Je možné rezervovat 2 produkty na 3 dny online nebo ve vybraném butiku. Klientky věrnostního programu si mohou rezervovat až 3 produkty na 3 dny. Lhůta 3 dní běží od potvrzení rezervace prodejnou. Nevztahuje se na zlevněné produkty, produkty v akci, nebo produkty označené jako „low price“. Rezervace na Promod.cz nezaručuje dostupnost produktu, dostupnost bude následně potvrzena prostřednictvím e-mailu nebo SMS (dle výběru klienta). Realizace rezervace není podmíněna nákupem produktu. Více informací naleznete zde.