Předchozí stránka
Hlavní stránka > Služba e-Rezervace Promod

e-rezervace

Rezervujte na Promod.cz

  • PRAKTICKY & JEDNODUŠE

    Rezervujte vybraný produkt zdarma pomocí několika kliknutí přes počítač, mobilní telefon nebo tablet a vyberte si jeden z butiků, do kterého si ho přijdete vyzkoušet.

  • RYCHLE

    Velice rychle dostanete sms nebo e-mail s potvrzením, že je Vámi vybraný produkt připraven k vyzkoušení ve vašem butiku.

  • BEZ NUTNOSTI NÁKUPU

    Ve chvíli, kdy budete v butiku, se můžete rozhodnout, že Vámi zvolený produkt je tím pravým, nebo si vyberte jiný. Máte 3 dny na návštěvu Vašeho butiku a vyzkoušení rezervového produktu. 7 dní s Vaší kartou Promod.

**Služba je dostupná na Promod.cz po přihlášení do profilu nebo jeho vytvoření. Je možné rezervovat 2 produkty na Promod.cz nebo ve vybrané prodejně. Službu je možné využít pouze na rezervaci dámských a pánských produktů. Nevztahuje se na zlevněné produkty, či produkty v akci, nebo označené jako „dobrá cena“. Rezervace produktů je možná na 3 dny (7 dní pro klientky s věrnostní kartou Ma Carte) od doby potvrzení rezervace na prodejně. Rezervace na Promod.cz nezaručuje dostupnost produktu, dostupnost bude potvrzena prostřednictvím e-mailu nebo SMS (podle výběru klienta). Realizace rezervace není podmíněna nákupem produktu. Více informací naleznete zde.