NAŠE
FILOZOFIE

NÁŠ PŘÍBĚH...

Poznejte Audrey s větrem rozevlátými vlasy. Karine, která se směje i pláče a kouzelně se kření. Leilu, spolehlivou matku dvou darebáků, na plný úvazek. Poznejte Funny, která svým vzhledem rozbuší mužské srdce rychleji. A také Anouk, jejíž naplněný diář jí nedovolí ani na vteřinku oddychnout.

Nepochybně tyto ženy znáte. Mohou to být Vaše sestry, kolegyně nebo kamarádky. Jsou třeba takové, jako VY! Přirozené. Výjimečné. Organizované. Usměvavé. A také...unavené a přepracované. Ale především jsou volné! Vy všechny jste naší inspirací při utváření našich unikátních kolekcí oblečení pro pro ženy na celém světě! Barevných kolekcí COOL CHIC!

Cool chic je stav mysli: nadčasová ženskost, propojená s francouzským stylem, čili odvážný mix & match, bohémský duch, špetka nonšalance vnuknutá do intenzivních barev, výjevu výrazných potisků a elegantních detailů... A to vše proto, abyste se cítila žensky a módně! Abyste se cítila sama sebou!

HISTORIE
PROMOD

Francis-Charles Pollet, Zakladatel firmy

« Váš úsměv je pro nás největší odměnou »
Značka Promod byla založena roku 1975 francouzem jménem Francis Charles Pollet, který z lásky k pěkným materiálům toužil nabídnout ženám na celém světě módu. Módu, plnou rafinovaného stylu a dokonalé kvality. V roce 2018 převzal jeho pozici ve firmě jeho syn Julien. Všem, kteří utváří značku Promod je vlastní vášeň pro dobrou jakost tkanin, spojená s pozitivní energií a chutí se stále rozvíjet.

Julien Pollet, Prezident firmy

« Podělme se každý den o sounáležitost, dobro a krásu »

NAŠE
HODNOTY

MĚNÍME SE S VÁMI & PRO VÁS

Jak vy, tak naše značka touží po změnách a každá změna chce čas a píli. Chceme se stát moderní, proekologickou značkou, angažující se v řešení společných problémů. Jaké postupy nastavit, abychom méně znečišťovali planetu, ale zároveň zachovali inovativní přístup a perfektní kvalitu oblečení? Provedeme změny! S Vámi a pro Vás!

#1 AKTIVITA SPOJENÁ S JAKOSTÍ

Příběh začal v Marcq-en-Barœul, francouzském městě s mnohaletou textilní tradicí. Zde vznikají naše kolekce. Zde naši stylisti vyhledávájí nejlepší jakost materiálů, unikátní doplňky a originální potisky i střihy oblečení. Od roku 1975 jsou naším klíčem k úspěchu naše krejčovské zkušenosti.

#2 ETICKÁ AKTIVITA

Promod spolupracuje s dodavateli tkanin z celého světa. Ti jsou vybíráni s velkou péčí a podléhají přísným testům kvality. V zájmu o dobro zvířat, se Promod rozhodl ve svých kolekcích nevyužívat kožichy, mohér, kašmír a angoru.

#3 EKOLOGICKÁ AKTIVITA

Být proekologičtí se váže s konkrétními postupy, které jsme zavedli do praxe: elektronické účtenky, papírové tašky v buticích, vyrobené s certifikátem FSC, redukce využité vody o 50% při výrobě džínů a to díky technologii Waterless®...A to je teprve začátek. Přidejte se k nám v našem snažení!

STYL

V buticích, online i na sociálních sítích...Ze dne na den je nás čím dál více. V souvisosti s tím Promod touží jít ještě o krok dál a ještě víc zapojit své klienty do konání značky. Záleží nám na názoru našich klientů a chtěli bychom tudíž abyste se s námi podíleli na tvoření našich kolekcí...