NAŠE
FILOZOFIE

Pro inspiraci.

Bavlna, úplet, denim, krep, krajka... Se zavřenýma očima Vaše ruce pohladí materiál, ohrnou límeček... Oblečení na Vaší kůži obejme Vaše pohyby a přizpůsobí se Vašm návykům.
Každé ráno si vytvořte styl, který Vám bude vyhovovat.
Může to být béžový trenč přes námořnickou eleganci.
Mohou to být květované šaty se sakem pro ideální míru městské romantiky.
Nebo paleta modré barvy na džínové bundě pro zvýraznění hloubky Vašich očí.
Promod Boutique Francaise je místem, kde se věnujeme Vašemu stylu tím, že módou podtrhujeme Vaši osobnost. Díky potiskům, barvám a vzorům, jímž jste vy sami inspirací…Vaše životy tvoří módu, která Vám nejvíc vyhovuje.

Promod, Boutique Française.
Vše ostatní jste vy.

HISTORIE
PROMOD

Značka byla založena v roce 1975 mužem jménem Francis Charles Pollet, z vášně pro textil a protože chtěl dát ženám rafinovanou a kvalitní módu. Promod dobyl evropský trh v roce 1990, v roce 1999 otevřel svůj první obchod v Saudské Arábii a později byl rozšířen i na Blízkém východě. V roce 1999 se Promod stal průkopníkem na svém trhu a otevřel první internetový obchod. Od roku 2006 se značka rozšířila do Asie. V roce 2013 byly otevřeny obchody Promod ve Spojených Státech a Velké Británii a zároveň přišel Promod.

Promod je dnes dostupnou značkou, která přináší svěží a přirozenou módu ve francouzském stylu do více než padesáti zemí světa.

NAŠE
HODNOTY

charakter - osobnost - postoj
rovnováha - přirozenost

Promod vytváří nabídku ve které se najdete, která odpoví na módní tendence a díky níž si vytvoříte svůj osobní styl. Naším heslem je jednoduchost.

touha - srdeční záležitost
zábava - úsměv

Nabídka se skládá z nadčasových produktů, které lze dle chuti kombinovat s inspirujícími barvami a vzory podle sezóny. A to vše spontánně a jednoduše.

svěžest - barva
lehkost - lahodnost - čistota

Vesmír Promod je Vaší představivostí, stěží, barevnou a jiskřivou. Nás obchod je prostorem pro svobodné tvořený stylu, který zvýrazní Vaši osobnost.

poznání - péče
vědění - detail

Promod mobilizuje své odborné znalosti, dovednost šití a know-how svých návrhářů pro vytvoření módy v padnoucím střihu, lichotivých siluetách a nápaditým detailem.

Poradenství /podpora
služby - dostupnost

Promod pečuje o své zákazníky tím, že jim je nablízku když potřebují pomoc, a poskytuje jim citlivé služby, v prodejnách i on-line.

STYL

Móda, která vám vyhovuje
A která odhalí Vaši pravou osobnost.

Barvy a potisky
A navíc detail, který Vás odliší.

Oblečení v přesném střihu
A elegantním provedení.

Pro dobrý pocit a jednoduchost.

Promod, Boutique Française.
Vše ostatní jste vy.